15.2 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

В селі Велетенське відбулося урочисте відкриття Центру місцевої активності (ФОТО)

 Білозерка.info

На території Кізомиської сільської ради 28 липня у селі Велетенське відбулося урочисте  відкриття Центру місцевої активності.

Неймовірно святкова атмосфера панувала на цьому заході, який об’єднав жителів нашої громади і особливо приємно, що на свято багато людей завітали разом із дітьми.

Дитячий простір центру дуже захопив дітей та дав можливість отримати задоволення від свята  як дітям так і дорослим, втілюючи в життя  ідею його створення, а саме – створити місце  де людям буде комфортно зустрічатись для гуртування та об’єднання, як молодих так і старшого віку, для особистісного розвитку, так і для розвитку громади, для обговорення проектів, ідей, тощо.

Привітали присутніх та перерізали стрічку директор Велетенського будинку культури Ольга Михайлівна Бєлінська та голова громадської організації «Трансформація»  Альона Петрівна Зелінська.

Присутні ознайомилися із презентацією проекту «Крок до єдності та участі» та взяли участь у активному майстер – класі «Відпочивай активно», темою якого було  сортування сміття.

Святковий настрій доповнив виступ  самодіяльного, народного колективу народної пісні «ВЕЛЕТНЯНОЧКА» під керівництвом Будника Миколи Ананійовича, подарувавши неймовірну гаму відчуттів.

Кожен присутній також мав змогу ознайомитися із функціональними зонами центру, які налічують:

креативний простір для молоді – місце для проведення майстер класів, зустрічей з цікавими людьми, тренінгів, семінарів, обговорення цікавих ідей,  місце для проведення фотовиставок;

міні-кінотеатр – затишне місце для перегляду та обговорення кінофільмів та концертних виступів;

дитячий простір – місце для відпочинку та ігор дітей.

Слова вдячності було висловлено всім людям, які  долучилися до заходів по створенню центру і які  крім часу та своєї праці вклали і частинку своєї душі – Олександру Корчмарю, Владиславу Квітковському,  Юлії Себро,  Тетяні Сисоєвій,  Ірині Тарасенко, Ганніі Ростецькій, Тамарі Кузьо, Тетяні Петренко, Любов Петренко, Віталію Мушніку, Валентині Зелінській, Марії Мушнік,  Петру Зелінському, Івану Лисенку, Сергію Кажану, Максиму Віровому, Тетяні Морозовій, Миколі Бериговському, Тетяні Петровській, Діані Зонюк, Людмилі Береговській, Зінаіді Терещенко,-Ганні Вільчинській, Павлу Брикунцю, а також меценатам та спонсорам – директору СТОВ Дніпро Пастушенко А. І.,  директору Агрофірми Білозерський Шишенку В. В.,  Зелінському Ю. О.,  Кручиненко О. С., Пастернак О. М.,  Верзун С.П.,  піцерії учасників АТО  «Sale & Pepe»

По завершенню заходу дітей очікували солодощі  та солодкі напої.

Заходи проводяться в рамках проекту «Крок до єдності та участі», що впроваджується ГО «Трансформація», що фінансовано в рамках програми «Зміцнення громадянського суспільства в локальних громадах», проведеного ГО «ГЦ «Новою Генерацією» за кошти NED та за спонсорської підтримки керівництва СТОВ «Дніпро», керівництва КП агрофірми-радгоспу «Білозерський», Зелінського Ю.О., Верзун С.П., піцерії учасників АТО «Sale e Pepe» та Пастернак О.М.

[su_slider source=”media: 5257,5256,5255,5254,5253,5252,5251,5250,5249,5248,5247,5246″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info