28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В селі Велетенське відбулося «Свято велосипеду»

 Білозерка.info

У селищі Велетенському Кізомиської сільської ради 4 серпня  відбулося дитяче «Свято велосипеду», яке об’єднало  близько сорока дітей різного віку. Вони із задоволенням брали участь у конкурсах та змаганнях. Були задіяні всі присутні дітлахи, а веселого настрою додав яскравий фейс-арт.

 Білозерка.info

Присутні весело і пізнавально провели час,  ознайомилися з історією велосипеду та отримали інструктаж та майстер – клас по правилам дорожнього руху від працівників  Управління патрульної Національної поліції в Херсонській області. Діти  із захватом  ознайомилися  із поліцейським автомобілем, одностроєм  поліцейського та перевірили на звук гучномовець.

Після завершення свята дітей чекали солодощі  та смачна піца від  піцерії учасників АТО «Sale e Pepe».

Метою даного заходу було залучення дітей до спільного та активного  проведення часу та акцентування уваги дітей на виконанні правил дорожнього руху, користі від використання велосипеду, як для кожного, хто користується велосипедом, так і для оточуючого середовища.

 Білозерка.info

Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення цього свята:  працівникам Головного  управління Національної поліції в Херсонській області, директору Велетенського будинку культури Бєлінській Ользі Михайлівні  та учасникам самодіяльності, директору Велетенської загальноосвітньої школи Островенко Людмилі Іванівні, приватним підприємцям  Владиславу та Олександру Лар’яновським та піцерії учасників АТО «Sale e Pepe».

 Білозерка.info

Заходи проводяться в рамках проекту «Крок до єдності та участі», що впроваджується ГО «Трансформація», що фінансовано в рамках програми «Зміцнення громадянського суспільства в локальних громадах», проведеного ГО «ГЦ «Нова генерація» за кошти NED та за спонсорської підтримки керівництва СТОВ «Дніпро», керівництва КП «Агрофірма-радгосп «Білозерський», Зелінського Ю.О., Верзун С.П., Ларьяновського В.С., Ларьяновського О.С., Мушніка В.Б. піцерії учасників АТО «Sale e Pepe» та Постернак О.М.

Автор: Алена Зелінська

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info