29.3 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

В селі Кізомис пройдуть обласні навчальні збори 124-ї окремої бригади територіальної оборони

 Білозерка.info

З 3 по 12 вересня 2018 року на базі дитячого табору «Фрегат» (с. Кізомис) будуть проходити обласні навчальні збори 124-ї окремої бригади територіальної оборони.

Основна мета зборів — удосконалення злагодженості дій між органами військового управління, правоохоронцями, держадміністраціями в плануванні й управлінні силами та засобами тероборони. Загони територіальної оборони формуються з місцевих чоловіків, які в разі початку масштабної збройної агресії чи з настанням певних надзвичайних ситуацій могли б швидко зібратися й стати до охорони та оборони особливо важливих місцевих об’єктів.

Військовозобов’язані з-поміж територіального резерву, які виявили бажання й відповідають певним вимогам, під час навчань займатимуться інтенсивною бойовою підготовкою в аспектах, котрі знадобляться в разі, якщо розпочнеться масштабна агресія. Це тактична, спеціальна, інженерна, медична підготовка, військово-патріотичне виховання, обмін бойовим досвідом. 

Члени загону територіальної оборони не підлягатимуть мобілізації, залишатимуться на території села. Для включення до загону звертайтеся до інспектора військово-облікового столу Чорнобаївської сільської ради до 1 вересня 2018 року.

Ситуація з війною засвідчила: уміння обороняти своє село, зрештою, і всю країну, абсолютно не зайві. Може, не всі ми готові одразу вирушити на передову, проте в нашому товаристві достатньо чоловіків, які готуються до відсічі ворогові. Нам самим потрібно вчитися захищати свою територію, своїх рідних, свій дім.
Чекаємо на сміливих, сильних, свідомих чоловіків.

 

За матеріалами: Чорнобаївська сільська рада

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info