19.4 C
Kherson
Четвер, 13 Червня, 2024

Останні новини

В с.Томина Балка проведена перевірка водокористування

26 липня контролери КМП «Водограй» (смт Білозерка) разом з працівниками КП «Веселка» (село Томина Балка) провели перевірку правил водокористування абонентами села Томина Балка.

Перевірена правильність підключення споживачами до інженерних мереж водозабезпечення. Абоненти в яких відсутні лічильники води попереджені про порушення, у відповідності з чинним законодавством про обов’язкове встановлення лічильників води в приватних домоволодіннях.

Абонентам водопостачання в яких виявили порушення виписані відповідні приписи та надані строки їх усунення.  Контролери МКП «Водограй» Олена Жуковська, Надія Солтіс та Анна Солтіс надали кваліфіковану методичну та практичну допомогу КП «Веселка».

 

За матеріалами: Білозерська селищна рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info