38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

В с.Правдине відбулося громадське обговорення звіту оцінки впливу на довкілля Дніпро-Бузької вітрової електростанції

23 жовтня 2018 року в с.Правдине Білозерського району з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності відбулося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля будівництва повітряної лінії електропередачі від Дніпро-Бузької вітрової електростанції, яка буде побудована в с.Олександрівка, до підстанції «Посад-Покровська».

В обговоренні взяли участь представники департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, голова райдержадміністрації Віктор Романов, фахівці райдержадміністрації, Дніпро-Бузької ВЕС, проектанти, сільські голови, фермери, землевласники, представники громадськості з Олександрівської, Правдинської та Посад-Покровської сільських рад. На всі питання присутні отримали відповіді від фахівців та в цілому підтримали реалізацію проекту.

Довідково: будівництво нової повітряної лінії електропередачі 150 кВ планується від центральної підстанції Дніпро-Бузької ВЕС (с.Олександрівка) до підстанції «Посад-Покровська» та буде проходити по території Олександрівської, Правдинської та Посад-Покровської сільських рад за межами населених пунктів. Протяжність нової ЛЕП – орієнтовно 27,3 км, проектом передбачається встановлення 195 металевих опор, сумарна площа земельних ділянок для розміщення опор – орієнтовно 0,67 га.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info