В річці Інгулець в районі Дар’ївки знизився вміст хлоридів

0
92

Якість у води в річці Інгулець в районі Дар’ївки поступово покращується. Відповідні висновки можна зробити з останніх досліджень Держекоінспекції Південного округу.
Про результати моніторингу якості поверхневих вод на Херсонщині інспекція повідомила у Telegram.
Станом на 16 листопада, вміст сухого залишку в Інгульці вищий за норму в 1,96 раз. Вміст сульфатів у річці перевищений у 1,33 раз, а вміст хлоридів – у 1,51 раз.
10 жовтня ситуація була гіршою. Вміст сухого залишку в Інгульці був перевищений у 3,1 раз, сульфатів – у 1,84 раз, а хлоридів – у 3,23 раз.
8 листопада фахівці інспекції зафіксували перевищення рівню хлориду в Інгульці  у 2,28 раз.
Наразі перевищення ГДК у річках Дніпро та Кошова в районі Херсона не зафіксовано.

  • 11 громадським організаціям Дар’ївської громади видали грошові сертифікати. Сума кожного з них складає 30 тисяч гривень. Кошти організації можуть використати на покупку матеріалів та обладнання – генераторів, насосів, будматеріалів тощо.
  • У Лиманці Дар’ївської громади відновлено мобільний зв’язок та 4G-інтернет від оператора “Kyivstar”. У населеному пункті встановили пересувну вежу.
  • У Києві презентували пілотну ініціативу з розробки комплексних планів відновлення громад на Херсонщині, Кіровоградщині, Миколаївщині та Харківщині. Проєкт допомагає реалізувати USAID (Агентство США з міжнародного розвитку). Агентство надає допомогу постраждалим від російської агресії громадам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь