В річці Інгулець перевищені показники вмісту заліза

0
57

Екологи відібрали проби в ріці Інгулець поблизу Дар‘ївки. За результатами аналізу виявлено перевищення вмісту заліза в 2,3 рази.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Нафтопродуктів не виявлено. Розчинений кисень складає 3,5 мг/дм3 при нормі не менше 4 мг/дм3.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, на тих територіях Херсонщини, які зазнали підтоплення, вода у криницях та каптажах є небезпечною для вживання. Туди могли потрапити інфекції та забруднення, які змила вода внаслідок розливу.

Тож, щоб убезпечитися від інфікування хворобами чи отруєння небезпечними речовинами, необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

· Відмовитись від вживання води з криниць та каптажів.

· Використовувати для приготування їжі, господарських та гігієнічних потреб тільки безпечну воду: бутильовану або привізну чи ту, що очищена спеціальними засобами.

· Використовувати воду, яка постачається через централізовану систему водопостачання, – вона підлягає постійному моніторингу якості.

· Пам’ятати, що кип’ятіння води та знезараження її спеціальними таблетками не позбавляє воду від хімічного забруднення.

· Уважно ставитися до води, яку споживають діти або яка використовується для приготування їжі чи дотримання гігієни дітей.

· Не використовувати воду з природних джерел, поки спеціалісти не проведуть її лабораторне тестування на вміст небезпечних речовин.

· Використання колодязів можливе лише після відкачування з них води з подальшою дезінфекцією резервуара.

Фото: photographers.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь