20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

В рейтингу на звання найкращий район за показниками сільськогосподарського сезону Білозерський район посів 2 місце

 Білозерка.info

14 листопада у Херсонському  обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша представники аграрної галузі з усієї області  приймали вітання з нагоди професійного свята, Дня працівників сільського господарства, який щорічно відзначають у третю неділю листопада.

За наполегливу працю, уміле господарювання і досягнення значних успіхів, які підносять Херсонщину до числа лідерів у аграрній сфері України, працівникам сільського господарства  подякував очільник області Андрій Гордєєв, а також зазначив, що гордості додає позитивна динаміка розвитку найбільшої в Україні мережі зрошуваних земель, яка і забезпечує Херсонщині лідируючі місця в аграрних рейтингах, а виробникам – рекордні врожаї.

У рамках святкування були оголошені переможці щорічного рейтингу на звання найкращий район за показниками сільськогосподарського сезону. Так, перше місце у номінації кращий район посів Новотроїцький район, друге – Білозерський, а третє місце між собою розділили Генічеський та Великолепетиський райони.

Джерело

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info