33.9 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

В районі з’являться ще 2 майданчики зі штучним покриттям

В с.Миролюбівка та в с.Правдине скоро будуть введені до експлуатації два нових спортивних майданчики зі штучним покриттям.

Так, 12 листопада 2019 року голова районної державної адміністрації Віктор Романов разом з сільскими головами Андрієм Федаком та Любов’ю Шевченко перевірив стан будівництва нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям у с.Миролюбівка та с.Правдине. 
У с.Миролюбівка майданчик повністю побудований, залишилося встановити футбольні ворота та захисну сітку. У с.Правдине виконані роботи з облаштування основи майданчика та огорожі, а на поточному тижні підрядник обіцяє розстелити штучне покриття та здати майданчик в експлуатацію. Розміри майданчиків – 42м на 22 м, вартість кожного складає понад 1,4 млн.грн, у т.ч. співфінансування сільських рад – 1% від вартості будівництва, також сільські ради оплатили вартість проекту – 31 тис.грн. Роботи виконані на належному технічному рівні.

Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info