38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

В районі вживаються додаткові заходи пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей

11 грудня 2019 року голова райдержадміністрації Андрій Неделько провів засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання вжиття додаткових заходів пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей. Про це повідомляє Білозерська РДА.

Звернуто увагу присутніх, що згідно ст.2 Закону України «Про пожежну безпеку», забезпечення пожежної безпеки підприємств, установ та організацій покладається на їх керівників і уповноважених ними осіб.

Рекомендовано селищному, сільським головам забезпечити проведення місячника пожежної безпеки у побуті з метою зменшення кількості пожеж у закладах освіти і культури, лікувальних закладах та житловому секторі,щодо збереження життя і здоров’я людей,а насамперед дітей та вжиття заходів щодо проведення ремонту систем протидимного захисту; приведення в справний стан протипожежного водопроводу; обладнання та забезпечення справного стану аварійного (евакуаційного) освітлення; приведення в справний стан зовнішніх джерел протипожежного водопостачання та встановлення покажчиків пожежних гідрантів; проведення навчання мешканців з питань пожежної безпеки; розміщення в житлових будинках пам’яток з вимогами дотримання правил пожежної безпеки; очищення від горючих матеріалів технічних поверхів та підвалів; організувати роботу з приведення житлово-комунальними організаціями горищ, підвалів, евакуаційних виходів житлових будинків до належного протипожежного стану; провести з мешканцями житлових будинків роз`яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті; забезпечити розміщення в під’їздах багатоповерхових житлових будинків застережної інформації щодо дотримання вимог пожежної безпеки в побуті; забезпечити проведення замірів опору ізоляції в багатоповерхових житлових будинках; провести вогнезахисну обробку дерев’яних конструктивних елементів горищ багатоповерхових житлових будинків. Також виконкомам ОТГ, сільських рад при формуванні місцевих бюджетів на 2020 рік розглянути можливість виділення коштів на виконання програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки, затвердженою районною радою рішенням ХХ сесії сьомого скликання 16 лютого 2018 року № 297.

Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доручено вжити невідкладних заходів щодо виконання приписів на усунення порушень по приведенню підпорядкованих об’єктів в належний протипожежний стан. У загальноосвітніх навчальних закладах району організувати вивчення правил пожежної безпеки на виробництві та в побуті, спільно з РС ГУ ДСНС України в області провести практичні тренування в учбових закладах по евакуації учасників навчально-виховного процесу (учні, вчителі, обслуговуючий персонал) в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Районному сектору ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій України в області рекомендовано забезпечити контроль за станом пожежної безпеки закладів освіти, культури та лікувальних закладів району, після закінчення перевірки всіх закладів району надати до райдержадміністрації копії приписів інспекторів та методичні рекомендації щодо приведення підпорядкованих об’єктів у належний протипожежний стан.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info