В Олександрівці з’явився інтернет від “Діджиком”

0
67

В Олександрівці Станіславської громади відновили доступ до Інтернету.
Інформація про це з’явилась у дописі голови Станіславської громади Івана Самойленка у Фейсбуці.
Мешканці села знову можуть користуватись безпровідним радіо-інтернетом завдяки компанії “Діджиком”. Провайдер встановив у населеному пункті нове обладнання.


Зараз село відбудовують та розміновують. Додому повертаються місцеві мешканці. Також у Олександрівці відновлюють комунікації.
Нещодавно у селі з’явилась гарна традиція. Два рази на тиждень о 9 ранку в Олександрівці вмикають гімн України. У цей час оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок повномасштабної війни Росії проти України. Мешканці села збираються та разом вшановують українських героїв.

  •  25 вересня у Олександрівці Станіславської громади запрацював фельдшерсько-акушерський пункт. Раніше він був зруйнований внаслідок обстрілів. Німецькі спонсори придбали для закладу медикаменти та медобладнання. Ремонтували будівлю ФАПу рівненські будівельники.
  • В Олександрівці благодійна організація ZOA з Нідерландів та громадська рада старостату підписали угоду про співпрацю. Власники пошкоджених будинків отримають гроші на відбудову своїх осель. 60 родинам виплатять до 160 тисяч гривень.
  • Мешканці Білозерської громади отримали продуктові набори від World Food Programme. Волонтери від Червоного Хреста України видали майже 3300 продуктових наборів від Всесвітньої Продуктової Програми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь