В Олександрівці з’явиться мобільний зв’язок та інтернет від Vodafone

0
256

У селі Олександрівка Станіславської громади планують відновити мобільний зв’язок та інтернет від оператора Vodafone.
Про це написав голова Станіславської громади Іван Самойленко на своїй сторінці у Facebook.
Для того, щоб мешканці Олександрівки змогли користуватись більш стабільним мобільним зв’язком, у селі планують відремонтувати додаткову мобільну антену. Зробити це хочуть до кінця листопада. Вишка забезпечить зв’язком та інтернетом від оператора Vodafone всіх жителів населеного пункту.
7 листопада в Олександрівці провели огляд електричної підстанції, яка живитиме систему зв’язку. На ній встановлять нове обладнання.

  •  У Посад-Покровському Чорнобаївської громади запрацював автозаправний комплекс “Укрнафти”. На заправці зробили косметичний ремонт, замінили пошкоджені елементи на нові та відновили відпуск палива. Також планують відремонтувати операторську та зовнішню частину АЗК.
  •  До Станіславської громади доставили 49 побутових дизельних та бензинових електрогенераторів, які мають потужність 7-8 кВт. Обладнання отримають мешканці громади, домівки яких були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів. Протягом двох тижнів після того, як відновлять  електропостачання, генератори треба буде повернути.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь