В Олександрівці волонтери “Добробату” відновлюють пошкоджені ворожими обстрілами будинки

0
295

Волонтери “Добробату” допомагають відремонтувати оселю родині з  Олександрівки.
Про це повідомила Херсонська ОВА у Теlegram.


Нещодавно внаслідок масованого ворожого обстрілу у житлових будинках в Олександрівці були пошкоджені десятки будинків. Вибуховою хвилею в оселях вибило вікна, розтрощило двері та понівечило дахи.
На допомогу одній із місцевих родин, будинок якої зазнав руйнувань, прийшли “добробатівці”.

Спеціалісти змонтували нові двері, відновили частину покрівлі, забили потрощені вікна ОСБ-листами.

Звернутися за відповідною допомогою до волонтерів можна дистанційно. Для цього необхідно заповнити форму “Мені потрібна допомога” на сайті “Добробату”, або звернутися до регіонального осередку добровольчого будівельного батальйону.

  • 7 грудня мешканцям села Інгулець Дар’ївської громади передали 100 будівельних наборів. Матеріали для ремонту привезли волонтери гуманітарного центру “Проліска Херсон” за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні.
  • Жителям Посад-Покровського доставили паливні брикети від Міжнародної гуманітарної організації HEKS. На один будинок передбачено 2200 кг брикетів.
  • На порталі “Робота та відновлення” доступні більше тисячі вакансій. На веб-сайті можна відсортувати вакансії за типом спеціальності, місцем розташування, наявністю можливостей для навчання та проживання. Також на порталі доступні рекомендації щодо пошуку роботи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь