В Олександрівці відновив роботу фельдшерсько-акушерський пункт

0
92

25 вересня в Олександрівці Станіславської громади відбулося урочисте відкриття відновленого фельдшерсько-акушерського пункту. Заклад був знищений внаслідок активних бойових дій.
Про це повідомила Станіславська сільська військова адміністрація у Facebook.


Нещодавно будівлю ФАПу капітально відремонтували. Вирішити відповідну проблему допомогла міжнародна волонтерська організація “Bohum Donezk” та “Save Ukraine”. Також до благодійної справи долучилися спонсори з Німеччини, які придбали для ФАПУ медобладнання та ліки. Окрім того Станіславська сільська рада у співпраці з Херсонською обласною військовою адміністрацією закупила меблі та обладнання вартістю 200 тисяч гривень.
Ремонт закладу здійснили будівельники із Рівненщини. До відновлення фельдшерсько-акушерського пункту долучились і місцеві мешканці. Олександрівці прибрали стару штукатурку та завали, демонтували покрівлю і стару підлогу.
На офіційне відкриття пункту завітали голова “Save Ukraine” Олексій Федченко, представники “Bohum Donezk” Іван та Кріслфер, перший заступник начальника ХОВА Дмитро Бутрій, начальник Херсонської районної ВА Михайло Линецький та інші.
Також благодійники із “Save Ukraine” та “Bohum Ukraine” привезли цього дня Станіславській місцевій пожежній охороні захисні маски, пожежні каски, костюми та продовольчі набори.

  • У Станіславській громаді учням молодшого шкільного віку благодійники привезли канцелярське приладдя. Його отримали діти із багатодітних родин, сироти та позбавлені батьківського піклування, які проживають в Олександрівці, Станіславі, Широкій Балці та Софіївці. Допомогу надав Фонд Support Kherson.
  • У Широкій Балці Станіславської громади відкрили пункт розливу питної води. Він працює за принципом самообслуговування. Час роботи пункту – з 8.00 до 17.00.
  • Благодійний фонд “Support Kherson” надав допомогу дітям зі Станіславської громади. Представники організації привезли школярам канцелярське приладдя та спортивний інвентар.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь