В Олександрівці відновили газопостачання

0
216

У селі Олександрівка завдяки CORE та Акціонерного Товариства “Херсонгаз” відновлено газопостачання.
Про це повідомила Південна стратегія розвитку Southern Development Strategy у Facebook.

Газопровід у селі було зруйновано в період окупації Станіславської громади, через російські обстріли.

“Минуле Різдво жителі Олександрівки зустрічали в зруйнованому селі без води, електрики та газу. ЗМІ тоді писали, що неможливо повернути село до життя. Південна стратегія розвитку Southern Development Strategy допомогла пережити минулу зиму та надала 17,5 тонн антрацитового вугілля першим жителям, які повернулися до своїх зруйнованих, але вільних домівок”, – йдеться у повідомленні CORE.

Ще в травні 2023 року “Південна стратегія розвитку” спільно з партнерами розробила проєкт відновлення газопостачання в селі Олександрівка.
Влітку село приєднали до центральної газової мережі області завдяки новому шафовому газорозподільчому пункту (ШГРП), придбаному організацією.
Протягом літніх та осінніх місяців у Олександрівці проведено роботи з встановлення  газорегулюючих та вимірювальних комплексів (ПШРП) для 60 відновлених домогосподарств, до яких повернулись місцеві жителі.
Спільно з партнерами “Південна стратегія розвитку” сільська рада розробила адаптивні умови підключення домогосподарств.

  • У Дар’ївській громаді триває опитування серед населення щодо перспектив майбутньої відбудови. Відповідна інформація вкрай важлива для представників влади та спонсорів, які готові допомогти сільській раді у відновленні інфраструктури населених пунктів.
  •  Полтавська область більше року допомагає у відновленні інфраструктури Херсонщини. Наразі будівельні бригади відремонтували 160 осель у Правдиному і Чкаловому.
  • У Білозерській громаді відбулося третє онлайн-засідання робочої групи з громадської безпеки та відновлення. На зустрічі були представлені результати відповідної діяльності на Херсонщині за друге півріччя 2023 року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь