23.6 C
Kherson
Субота, 16 Вересня, 2023

Останні новини

В Олександрівці вже тиждень немає води

 Білозерка.info

Вже більше тижня мешканці Олександрівки живуть без води – у селі ремонтують мережі.
Ремонтують, як у нас заведено, з вихідними і без турботи про людей… 
А у людей вже накипіло…

Накипіло!!!
Вже тиждень село без води, через капітальний ремонт. Проблема не в тому, що не має води, а в тому, що ніхто не попередив про її відключення і строки закінчення ремонту. 

На мої запитання в комунхозі сказали звертатись у сільраду, а там все валять на комунхоз. Була розмова з керівником комунхозу, що водопостачання постараються відновити до вихідних, але так нічого і не зроблено. При тому підрядник просто поїхав на три дні на вихідні і терміновий ремонт в селі без води ніхто не робив. 

На сьогодні ситуація на вул. Шкільній і Князева (на інших не знаю) виглядає не дуже втішно, можна подивитись на фото. 

Хто винен у цій ситуації і чому до нас відношення не як до людей, невже не можна робити подібні проекти зважено і подумати про жителів, які будуть жити в дискомфорті?

P.S. Я не хотів писати цей пост, але я хочу людського відношення до себе, а також, щоб подібні ситуації не виникали через чиюсь халатність і безвідповідальність, – висловився у фейсбуці Олег Марчук.

Його односельчанки ситуацію підтвердили й підтримали обурення Олега.

Катерина Савченко нам хоч до лиману не далеко… А без жартів – це просто слів не вистачає!!! Навіщо нам вода, ще й на вихідні…

Вікторія Помірча Вже більше тижня води немає. Про жителів взагалі не хочуть думати.

Чому ж таке ставлення до людей? І де почути відповідь – точно не у комунгоспі, чи у сільраді…

 

За матеріалами сайту: favoritekherson.co

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info