10.8 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

В Новотягинському садочку відсвяткували 8 березня

 Білозерка.info

Дзвінкі краплин­ки, перші квіти – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день – це свято найкрасивішої, найелегантні­шої, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок!

Тож і сьогодні в Новотягинському дошкільному закладі пройшов святковий ранок з нагоди цього прекрасного свята.

 Білозерка.info

Привітати колектив дитячого садка завітала сільський голова Ольга Олександрівна Кузнєцова. Очільниця громади висловила найкращі побажання, говорила слова щирої вдячності за мудрість, самовіддачу в роботі та бажала перед за все миру, здоров’я та справжнього жіночого щастя. 

Свято у дитячому садку – це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. За веселими таночками, піснями, сценками, віршами, іграми час сплинув непомітно. 

До святкування також долучилися колишні вихованці, а тепер актив Новотягинської сільської бібліотеки. Вони привітали всіх присутніх гумористичною сценкою “Як Стецько собі жінку вибирав” та гарною піснею.

 Білозерка.info

Свято 8 березня в дитячому садочку вдалося на славу й принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло. 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info