В Надеждівці замінили труби водопровідної мережі

0
44

 Білозерка.info

Для жителів Надеждівки та Зорівки питання водопостачання пріоритетне, бо при відсутності води все інше відходить на другий план. Не дарма кажуть – де вода, там і життя. Тому, Надеждівська сільська рада та, КП «Надія» розробили інвестиційну програму на 2017 рік. Про це повідомив на своїй сторінці староста Олександр Івченко.  До цієї програми були включені наступні роботи та заходи:

1. Заміна водопровідної мережі по вулиці Центральній (замінити 510 м азбесто-цементної труби на поліетиленову Д-110).

2. Капітальний ремонт водозабірного вузла свердловини № 121, а саме: буріння свердловини на глубину 80-90 м до води, яка буде відповідати вимогам ДСанПін 2.2.4-171-10 “Гігієнічні вимоги до питної води, призначеної для споживання людиною”.

На той час (до об’єднання) власних коштів на виконання цієї програми в сільській раді не вистачало. Виконати програму стало можливим за сприяння народного депутата Ю.В. Одарченко, коли в грудні 2017р. з Державного бюджету  було виділено кошти в сумі 538,268 тис.

В зв’язку з реорганізацією, виконання робіт затягнулося та завдяки роботі голови Білозерської селищної ради Чередник А.І. була здійснена відповідна перереєстрація – внесені зміни в проектно – кошторисну документацію, що дало можливість розпочати роботи.

В травні 2018р. ПМК-143 (директор Нікішенко М.Є., головний інженер Андрющук В.А.) виконало капітальний ремонт водозабірного вузла свердловини № 1-121 в селі Надеждівка  на суму 299,406 тис.

Вже на стадії завершення роботи по капітальному ремонту системи водопостачання в с.Надеждівка вул.Центральна (вартість робіт – 238,862 тис). Здійсюється будівництво водопроводу, який має з’єднати лінії водопостачання по центральній частині села в єдину систему. Таке інженерне рішення надасть змогу у випадку пошкодження будь-якої з ліній водопроводу чи виходу із ладу хоча би однієї із артезіанських свердловин, безперебійно забезпечувати водою жителів села за рахунок технічних можливостей об’єднаної системи водопостачання.

Розуміючи, що проїзна частина вулиці Центральної є надто обмеженою, відсутні належні обочини понад краями проїзної частини, що фактично ускладнює проїзд автотранспорту на період проведення будівельних робіт з монтажу системи водопостачання, будівельники старалися якнайшвидше закінчити такі роботи. Ускладнює проведення робіт з будівництва той факт, що через місце прокладення водопроводу пролягають діючі водопостачальні та газопровідні комунікації до приватних садиб, що не дає змоги при роботах повністю використовувати механічні засоби, а ручна праця, зрозуміло, зменшує ефективність роботи та продовжує терміни будівельних робіт. При будівництві водопроводу будуть застосовані і сучасні матеріали, і сучасні технології, що надасть змогу забезпечити надійність та термін експлуатації водопроводу, а також якість самої води, що буде надаватись споживачам. Практично роботи майже завершені.

Не звертаючи увагу на всі ці труднощі та спеку, працівники ПМК-143 Овчинніков П.М. та Соболєв Л.О., керівник КП «Надія» Пономаренко А. В. та працівник Ковбаса О.М. працюють і в вихідні дні.

“Вартість води для населення у нас вже третій рік незмінна і складає 8,00 грн за кубометр. Загальний стан водопостачання залежить від нас усіх. Важлива і вчасна сплата за водопостачання, і боротьба з крадіями води, і раціональне використання. Також важливо, щоб комунгосп вчасно реагував, коли насосне обладнання виходить з ладу та оперативно ліквідовував пориви трубопроводів” – зазначає  Олександр Івченко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь