28.8 C
Kherson
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Останні новини

В Музиківці засяяли 12 “партнерських” вуличних ліхтарів

 Білозерка.info

В Музиківці вже встановлено 12 вуличних світильників по вулицях Тваринників та Тепличній.

Активісти дякують Музиківському комунальному підприємству та родинам Сахна Б.М., Лисенко М.І., Бондаренка С.І., Гладченка С.В., Мельника В.Г., Шаровської І.О., Янчук О.І., Савченка М.М., Сопіжука Ф.Н., Крутої Л.А. та Іваха А.І. за те що взяли на себе відповідальність за подальшу оплату електроенергії. Окремо дякуємо Плотніку Миколі Петровичу за допомогу матеріальну, організаційну та моральну, Плотнику Петру Миколайовичу за безкоштовно виготовлені кріплення, Зарембі Станіславу Фомичу, Жовні Олегу Вільйовичу та Зарембі Михайлу Станіславовичу за якісно виконані роботи з монтажу обладнання та суттєву знижку, Янчук Олені Іванівні за фінансовий внесок та віру в проект. 

Зараз використали вже всю фінансову підтримку, яку надала Британська Рада в рамках проекту «Активні громадяни» та за підтримки Фонду «Об’єднання». Але це ще не кінець! Плануємо залучити кошти місцевих жителів, підприємців та сільської ради та збільшити кількість встановлених світильників. 
 
Долучайтесь! 
 
Марецька Ніна, Погрібна Людмила, менеджери проекту
 Білозерка.info  Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info