18.6 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

В Музиківці запрацював стоматологічний кабінет

 Білозерка.info

Стоматологічний кабінет відповідає санітарно-гігієнічним нормам, вимогам технічної естетики, правилам техніки безпеки для лікаря і пацієнта.

Наявні сучасна стоматологічна установка, УФ камера для зберігання стерильного інструментарію, повітряний стерилізатор, аквадистилятор. Є необхідна кількість основних стоматологічних матеріалів, лікарських препаратів.

Вже зараз пересвідчуємось в тому, що громада зацікавлена в якісних медичних послугах. Особливим здобутком є високотехнологічний дентальний рентген – апарат Planmeсa. В цьому році рентген було доснащено радіовізіографом, який забезпечує високу якість зображень, гарантовану безпечність для пацієнта.

Крім того було придбано ноутбук і встановлено програму обробки дентальних знімків. Сучасній стоматології є місце й на селі! Запрошуємо жителів Музиківської ОТГ отримувати стоматологічну допомогу в гідних умовах.

 

За матеріалами: Музиківська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info