38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

В Музиківці висадили новий не типовий сорт дерев

Музиківська ОТГ щороку в осінній період висаджує саджанці дерев. В 2017 та 2018 році на це використали по 20,0 тис. грн. з Програми благоустрою населених пунктів.

Розуміємо, що озеленення процес тривалий, енергозатратний та ризикований, але хочемо перетворити нашу громаду на зелений оазис степової України!

Як повідомляє Музикеівська сільська рада в цьому році вирішили спробувати як на нашій території приживеться новий не типовий сорт дерев – павловнія. Селекціонери обіцяють швидкий ріст та адаптацію. Закупили, щоб спробувати 100 саджанців на 5,5 тисяч гривень.

Плануючи бюджет на наступний рік просимо поради від вас – де ще необхідне озеленення і які дерева можуть стати нашою візитівкою?

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info