35.9 C
Kherson
Субота, 13 Липня, 2024

Останні новини

В Музиківці обговорили питання безпекових ініціатив

Питання безпеки було важливим і актуальним завжди. А особливо гостро стоїть у віддалених селах, які не можуть скористатися усіма тими безпековими функціями, якими наділені лише районні відділи поліції. Але цього року у січні стартував проект “Безпечні та правоспроможні ОТГ Білозерського району Херсонської області“ у трьох ОТГ Білозерського району, не стала вийнятком і Музиківська ОТГ. Так 14 лютого 2020 року представники громадської організації “Білозерський центр регіонального розвитку“ провели круглий стіл з презентації проекту та обговорили питання участі у реалізації безпекових ініціатив. Разом з тим, увагу приділили питанням взаємодії поліції та органів місцевого самоврядування з населенням для протидії злочинності, підтримання публічної безпекки і порядку. Участь у заході прийняли представники відділу освіти, громадський помічник дільничного інспектора, спеціаліст з соціальної роботи, спеціаліст з молодіжної політики, секретар сільської ради, фахівець відділу Білозерське бюро правової допомоги.

Юрист громадської організації Лях В’ячеслав розповів про проведення дослідження правових потреб громадян та з’ясування думки мешканців Музиківської ОТГ щодо загального рівня відчуття безпеки конкретних місць або умов, які становлять загрозу. Результати дослідження будуть представлені представникам влади, поліції та громадськості, а потім стануть основою при розробці місцевої безпекової програми.

Керівниця проекту Юшко Наталя відмітила, що на базі організації буде створено Координаційний офіс безпеки як простір для освітньо-інформаційних активностей. Також на базі офісу Мережі правового розвитку буде продовжувати надаватись правова допомога мешканцям громади.

Також буде організовано візити представників ОМС, поліції та громадських формувань до Музиківської та Станіславської ОТГ, які мають успішний досвід роботи пожежної добровільної дружини та інспекторів з благоустрою.

Фахівець відділу Білозерське бюро правової допомоги Наталія Нечай роз’яснила порядок надання безоплатної первинної правової допомоги, зокрема здійснення попереднього консультування осіб, які звертаються до бюро, з метою роз’яснення положень законодавства. Та наголосила, що спільна взаємодія Білозерського бюро правової допомоги з ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” ґрунтується на чіткому розумінні суспільної місії а саме , прагнення надання правової допомоги та сприяння у вирішенні гострих правових проблем суспільства. В ході заходу для реалізації даного проекту вже спланувано спільні правопросвітницькі заходи у навчальних закладах для школярів.

Проект «Безпечні та правоспроможні ОТГ Білозерського району Херсонської області», реалізується ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» за фінансування Міжнародного Фонду Відродження.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info