В МОЗ створили онлайн-калькулятор, який допоможе абітурієнтам розраховує бали для вступу

0
68

За допомогою калькулятора можна обчилити бал за результатами НМТ/ЗНО.

В Міністерстві освіти та науки України повідомили: онлайн-функція вже доступна на офіційному сайті вступної кампанії.

Щоб розрахувати свій конкурсний бал під час вступу, потрібно: заповнити поля з балами вступних випробувань (НМТ/ЗНО) та відповідними коефіцієнтами для обраної спеціальності.  Переглянути коефіцієнти можна в додатку 7 до Порядку прийому: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0379-24#n14.

Якщо вступ передбачає творчий конкурс, то потрібно додатково заповнити поле «Вступне випробування 5» з відповідним коефіцієнтом із додатку 7. А для тих, хто вступає за напрямами аграрних наук, економіки та управління на основі НРК5 і складали або реєструвалися на БЄФВВ, потрібно заповнити поле «Вступне випробування 6» із ваговим коефіцієнтом 1.

Потрібно зазначити суму додаткових балів, якщо вступник такі має:

  • від 0–10 — за успішне закінчення в рік вступу підготовчих курсів ЗВО для вступу до нього на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 6);
  • 10 — заповнюють призери та переможці чемпіонатів Європи та світу з олімпійських видів спорту (зокрема серед школярів), Всесвітньої гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на спеціальності Середня освіта (Фізична культура) та Фізична культура і спорт.
Калькулятор достатньо гнучкий і враховує різні ситуації та бонуси для вступників. Головне — правильно заповнити потрібні поля.
Зверніть увагу, що є й додаткові коєфіцієнти, і їх теж варто додавати:
  • регіональний коефіцієнт — якщо обраний ЗВО розташований у Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській (1,07) або Дніпропетровській, Полтавській областях, а також Бучанському районі Київської області (1,04).
  • галузевий коефіцієнт — 1,02, якщо подаєте заяви з пріоритетностями 1 та 2 на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому).

Після заповнення всіх полів натискаєте «Розрахувати» — калькулятор видасть підсумковий конкурсний бал. До речі, для НМТ/ЗНО всіх років діють коефіцієнти 2024 року.

У Білозерській громаді опрацювали пропозиції мешканців щодо відновлення. Понад 200 мешканців взяли участь у конкурсі громадських ініціатив. Організатори оприлюднили 19 найкращих.

У Дар’ївській громаді відкрили новий безпечний простір. Там завершили ремонт та облаштували приміщення тренажерами. І вже провели тенісний турнір серед молоді.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь