20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

В Микільському учні та вчителі писали радіодиктант національної єдності

 Білозерка.info

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальний захід, який організовує Українське радіо до Дня української писемності та мови. Тож з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури 9 листопада 2017 року проводився  ХVІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

До написання диктанту долучилися учні та вчителі, адміністрація  Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради Херсонської області.

Головне в ньому , на нашу думку,  це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

Девізом нашої участі у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності стали слова Великого Кобзаря:

“Любіть Україну
Краплиночку раю,
Любіть її мову
Чудову благаю”.

 

Штаб знань учнівського самоврядування «Сіріус» Микільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info