28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В межах с.Чорнобаївка встановлять три світлофори

 Білозерка.info На автомобільній дорозі М-14 – під’їзд до м. Херсона з боку м. Миколаєва в межах с. Чорнобаївка Білозерського району в найближчий час встановлять світлофори.

У зв’язку з неврегульованістю дорожнього руху, автомобільна ділянка є небезпечною для життя як водіїв та пасажирів, так і для пішоходів. Тому профільне управління ОДА за зверненнями депутатів виступили з пропозицією встановити на вищезазначеній ділянці три світлофорні об’єкти.

Депутати Чорнобаївської сільської ради готові співфінансувати з сільського бюджету 30% від загальної суми. Таким чином, з обласного бюджету необхідно близько 860 тис. грн.

Питання підтримано на ХІІ сесії обласної ради. Кошти на встановлення світлофорів буде перерозподілено з вільних залишків.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info