22.3 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

В листопаді діятимуть нові тарифи на централізоване водопостачання для абонентів КП «Надія» (Надеждівка)

З 18 листопада 2019 року почнуть діяти нові тарифи на централізоване водопостачання для абонентів КП «Надія» (Надеждівка), повідомляє Білозерська селищна рада.

30 жовтня на засіданні виконавчого комітету селищної ради були кореговані тарифи КП «Надія» (Надеждівка) на централізоване водопостачання, а саме:

населення у розмірі – 12,40 грн., за 1 м3 (без ПДВ);
бюджетні установи у розмірі – 13,50 грн., за 1 м3 (без ПДВ);
інші споживачі у розмірі – 18,90 грн., за 1 м3 (без ПДВ).
Нові тарифи почнуть діяти з 18 листопада.

Для аналізу тарифу КП “Надія” вирішено щоквартально до 20 числа місяця слідуючого за звітним, надавати до виконкому селищної ради звітні матеріали щодо собівартості витрат на виробництво послуг.

Корегування тарифів здійснене з метою упорядкування тарифу, забезпечення сталої роботи підприємства та покращення благоустрою села.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info