13 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

В Кізомисі виявили незаконні знаряддя лову

 Білозерка.info

Працівники відділення поліції в порту «Херсон» спільно з представниками громадської організації «Січ» провели рейд з протидії браконьєрству.

В ході відпрацювання акваторії річки Рвач працівники поліції в с. Кізомис Білозерського району помітили у воді 8 ятерів. Під час їх перевірки з’ясувалося, що в ятерях знаходяться 500 живих раків. Усіх раків поліцейські повернули у природнє середовище, а знаряддя лову вилучили.

Шановні громадяни! Поліція нагадує, що на Херсонщині на теперішній час встановлена заборона на вилов річкових раків. Якщо вам відомі факти порушення даної заборони та інших правил рибальства звертайтеся до поліції за телефоном «102».

 Білозерка.info

За матеріалами: Відділу комунікації поліції Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info