20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

В Кізомисі відбулося “Свято юшки” (ФОТО)

 Білозерка.info

На території Кізомиської сільської ради 11 серпня у селі Кізомис відбулося започаткування «Дня юшки». Свято зібрало та об’єднало дуже багато жителів громади із усіх населених пунктів. Дуже приємно, що на свято завітали гості із Станіславської та Білозерської об’єднаних громад.

Традиційно рибальський край дуже несправедливо був позбавлений такого свята, яке б вшановувало та передавало культурні традиції минулих поколінь. Тому цей захід став спражнім святом культурного наслідування та об’єднання людей.

Святковий і позитивний настрій усім дарували учасники художньої самодіяльності Велетенського будинку культури та народний самодіяльний аматорський колектив «Велетняночка».Розважальні конкурси та естафети для дорослих та дітей зробили відпочинок активним.

Усіх присутніх організатори пригощали приготованою за старовинним рецептом місцевих жителів юшкою (з кашею), а також солодкими дарами садів та виноградників.

Вдало проведене свято можна вважати запорукою святкування у нашому краї у другу суботу серпня «Дня юшки». Ваші коментарі та лайки будуть цьому підтримкою.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто долучився до підготовки та проведення цього чудового свята: директору Велетенського будинку культури Бєлінській Ользі, учасникам художньої самодіяльності Велетенського будинку культури, колективу «Велетняночка» та його керівнику Буднику Миколі, директору агрофірми-радгоспу «Білозерський» Шишенку Віталію, Ковалю Олександру, Романову Василю, Кучеренку Валентину, Савченку Миколі, Маришу Миколі, Зелінському Петру, Мішину Олександру, Бєлінській Валентині, Брикунцям Павлу і Павлу, Голіку Миколі, Крутько Сергію, Молякі Володимиру, Мільчуцькому Михайлу, Романову Івану, Павлику Михайлу, Ростецькій Ганні, директору Велетенського закладу дошкільної освіти Сапожник Любові, медпрацівнику Чухрай Наталії, Лисенко Івану, Ігнацову Олександру.

Заходи проводяться в рамках проекту «Крок до єдності та участі», що впроваджується ГО «Трансформація», що фінансовано в рамках програми «Зміцнення громадянського суспільства в локальних громадах», проведеного ГО «ГЦ «Новою Генерацією» за кошти NED та за спонсорської підтримки керівництва СТОВ «Дніпро», керівництва КП агрофірми-радгоспу «Білозерський», Зелінського Ю.О., Верзун С.П., піцерії учасників АТО «Sale e Pepe» та Пастернак О.М.

[su_slider source=”media: 5389,5388,5387,5386,5385,5384,5383,5382,5381,5380,5379,5378,5377,5376,5375,5374,5373,5372″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

За матеріалами: ГО “Трансформація”

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info