18.1 C
Kherson
Субота, 20 Травня, 2023

Останні новини

В Кізомисі громада створила місце для відпочинку на березі річки

 Білозерка.info

Мешканці с. Кізомис об’єдналися аби створити місце для відпочинку на березі річки.

Ще з березня місяця жителів села непокоїла думка по відпочинок влітку.  Гарна річка, прекрасний беріг – чому б і не влаштувати сімейний пікнік або зустріч із друзями на природі?!  Але сміття та не облаштовані зони для відпочинку якось дуже пригнічували мешканців та все більше змушували їх думати як все виправити. 

Активісти села взяли участь в програмі «Активні громадяни», яка фінансувалась Британською радою, та подали проект “Організація дозвілля та місця відпочинку на березі річки”. Проект отримав фінансування та робота закипіла.  люди згуртовувались, почали діяти та допомагати як матеріально так і працею. 

Наразі,  місце для відпочинку готове. Всі учасники проекту та мешканці села дуже адоволені результатами власно праці.

«Участь у програмі «Активні громадяни» стала для нас великою подією та поштовхом до змін, – говорить Альона Зелінська, координатор проекту. – Ми вперше отримали фінансування від донорської організації. Багато хто не вірив у таку можливість, а багато і не знали взагалі про існування таких організацій. Але цей проект об’єднав багато людей, показав, що ми здатні робити зміни у своїх громадах, і що разом ми багато чого можемо досягти».

Тож, далі ще буде, а як все було, ви дізнаєтесь з відео ролика

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info