20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

В Киселівці затримано злодія

 Білозерка.info

У селі Киселівка Білозерського району Херсонщини 45-річний безробітний підгледів, що його сусід кудись відлучився. Він тут же заліз на його присадибну ділянку, і потягнув звідти весь інструмент – від побутової наковальні до ломів.

Все це злочинець розпродав селянам за дві сотні гривень. А потім потерпілий повернувся додому, виявив пропажу, і викликав поліцію.

Дільничний інспектор, старший лейненант Віталій Шаповал і місцевий «шериф» Віктор Галушка обійшли будинки місцевих жителів, і поговорили з ними.

Хтось із них розповів, що в день скоєння злочину бачив, як у обікраденій садиби без видимої мети терся раніше судимий за крадіжки сусід.

Будучи доставлений в Білозерське відділення Національної поліції батько п’ятьох дітей зізнався, що «погосподарював» у сусіда, і розповів, кому збував крадене. Його ще можна було якось зрозуміти, якби він вчинив крадіжку тільки тому, що не було чим годувати малюків.

Однак батьківській турботою в даному випадку і не пахло: виручені гроші 45-річний злодій витратив виключно на спиртне і сигарети для себе, коханого.

За матеріалами: khersonci.com.ua

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info