2.4 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

В Іванівській бібліотеці – інтернет !

 

Добре розуміючи, що наявність у бібліотеці всесвітньої мережі не просто забаганка, а гостра необхідність, сільська рада забезпечила Іванівську сільську бібліотеку вільним доступом до всесвітньої павутини.
Наразі кожен бажаючий незалежно від віку та статті, має змогу користуватись новітніми інформаційними технологіями та задовольнити найрізноманітніші запити, починаючи від типових, простих до найскладніших: це і перегляд політичних та економічних новин, пошук рефератів, курсових, автомобільні новації, застосування новітніх технологій у медицині, пошук текстів улюблених пісень, вибір товарів через Інтернет-магазини, допомога у запису інформації на флеш- носії, роздруківку матеріалів, набір тексту, спілкування в Skype тощо…
З метою кращого задоволення потреб користувачів створені рекомендаційні вебліографічні списки сайтів.
Тож запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотеки, де при допомозі бібліотечного працівника ви зможете задовільними свої інформаційні запити та потреби.

Джерело : Токарівська сільська рада

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info