В Іванівці Дар’ївської громади залишилося 5% населення

0
645

Російська окупація та активні бойові дії змусили багатьох жителів Дар’ївської СТГ шукати прихистку за межами малої Батьківщини. Наразі у громаді залишилося 47% від загальної кількості мешканців, які проживали тут до війни.
За інформацією відділу цивільного захисту Херсонської РВА, до початку повномасштабного російського вторгнення на території громади проживало 14414 осіб, після звільнення правобережної Херсонщини залишилося 6 717 жителів.
У Дар’ївці зараз мешкає 61% населення. У таких маленьких селах як Тельмана, Ясна Поляна, Вітрове (до війни проживало від 30 до 80 осіб) тепер знаходиться від 50 до 72% місцевих.
На жаль, через постійні масштабні обстріли російськими окупантами є села з мінімальною кількістю людей. Так, у Понятівці з 1100 людей тепер проживає лише 25%. У Новотягинці ще менше – 21%. У Токарівці – 17%. А в Іванівці – взагалі лише 5% із 725 жителів, які мешкали тут до війни.
У Микільському проживає наразі 32% населення, в Ульянівці – 85%, у Федорівці – 77%, у Чайкиному – 70%, у Лиманці – 69%, в Інгулівці – 52% жителів.

  • Станом на кінець січня 2024 року час у Білозерській громаді лишилася лише половина населення. Загалом до повномасштабного вторгнення росії в Україну на території Білозерської СТГ проживала 21921 особа. Наразі тут мешкає 10153 осіб.
  • Школярі з населених пунктів Білозерської та Дар’ївської громад вирушили до Києва. У столиці діти пройдуть курс психологічної реабілітації. До дитячого медичного центру психологічної реабілітації “Джерело” поїхали 10 дітей різного віку з Херсона, Велетенського, Іванівки, Токарівки та Білозерки.
  • Мешканці звільнених громад Білозерщини потребують як медичної, так і психологічної допомоги. Саме з цією метою пройшли навчання працівники Киселівської лікарської амбулаторії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь