В Інгульці відновили водопостачання, а в Микільському з’явилося світло

0
33

В населених пунктах Дар’ївської громади продовжують відновлювати інфраструктуру. Завдяки роботі ремонтних бригад у Микільському з’явилося світло, а в Інгульці – водопостачання.

Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.

Проте місцева влада попереджає мешканців Інгульця, що воду можна використовувати поки що лише в якості технічної, оскільки вона може бути небезпечною через попереднє підтоплення села. Триває лабораторне дослідження відібраних зразків води.

Після підтоплення на Херсонщині продовжують відновлення електро- та водопостачання. Минулої доби у Херсоні енергетики відремонтували 2 трансформаторні станції. До мережі під’єднали 432 абоненти.

На ранок 21 червня на правобережжі Херсонщини підтопленими внаслідок підриву військами РФ Каховської ГЕС залишаються три населені пункти (595 будинків) – Херсон, Новогреднєве та Благодатівка.

Державна екологічна інспекція Південного округу провела дослідження води в Дніпрі та Інгульці. Аналіз дніпровської води показав перевищення завислих речовин у 1,24 раза. Заліза загального понад норму в 2,3 раза. Розчинений кисень складає 5,70 мг/дм3 при нормі щонайменше 4,00 мг/дм3. Проте є перевищення у 2 рази біологічного споживання кисню.

Інгулецьку воду відібрали в районі Дар’ївки. Виявлено у 1,28 раза перевищення завислих речовин, а у 1,8 раза – заліза загального. Дослідження також показало нестачу кисню загального. Показник – 2,70 мг/дм3. А також перевищення біологічного споживання кисню в 2,1 раза. Нафтопродуктів у відібраних зразках не виявлено.

За інформацією Генштабу, протягом доби армія РФ атакувала 21 населений пункт. Зокрема, Золоту Балку, Михайлівку, Новоолександрівку, Дудчани, Качкарівку, Шляхове, Козацьке, Миколаївку, Бургунку, Іванівку, Садове, Придніпровське, Наддніпрянське, Молодіжне, Зимівник, Білозерку, Ромашкове, Антонівку, Херсон, Дніпровське та Кізомис.

Фото:https://www.nta.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь