28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Дар’ївці запрацювала шкільна служба порозуміння

 Білозерка.info

Вже з 1 вересня в Дар’ївській ЗОШ ім. А. Шульги запрацювала Шкільна служба порозуміння «Примирення», до якої ввійшли 7 медіаторів.  Серед них: Антощук Олена, Васьковська Яна, Значна Анна, Коник Олена, Степанова Анастасія, Щоголь Данило та Рибалко Марина.

Після навчального тренінгу, медіатори мали багато роботи, адже треба було спланувати свою подальшу діяльність: презентувати службу учням, вчителям та батькам, підготувати кабінет для проведення медіацій, розробити положення шкільної служби порозуміння (ШСП), та ін. 

Тож робота закипіла. 1 вересня на загальношкільній лінійці медіатори представили Шкільну службі порозуміння «Примирення», коротко розповіли про мету її створення, цілі та задачі служби. 

 Білозерка.info

Проводилася і презентаційна робота по класам. Медіатори розповідали більш детально про можливість вирішення конфліктів за допомогою медіації, а не бійок та образ. 

Також в початкових класах учні були в захваті від руханок та ігор, які медіатори проводили як на перервах так і під час виховних годин. 

 Білозерка.info

Ну і звісно, сам процес планування діяльності ШСП був дуже важливим та довготривалим. Адже медіатори серйозно та зважено підійшли до роботи і тепер впевнено можуть крокувати вперед та допомагати одноліткам вирішувати конфлікти мирним шляхом!

 Білозерка.info

Катерина Павловська

Довідково: Дар’ївська шкільна служба порозуміння «Примирення» була створена в рамках проекту «Впровадження медіації ровесників в школах Білозерського району», що реалізується Білозерським молодіжним центром регіонального розвитку в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської Ради та Херсонського благодійного фонду «Об’єднання». 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info