38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

В Дар’ївці активна молодь облаштувала фотозону до Дня Незалежності

В чому сила людей? Напевно в тому , що варто їм тільки по-справжньому чогось захотіти , то все вдасться! Цього тижня в Дар’ївці відкрився новий арт-об’єкт від проекту” Незвична поезія: стіни, що говорять..” в рамках проекту ” Об’єднані і незалежні” , присвяченого Дню Незалежності України.

Команда з 9 небайдужих хлопців та дівчат два дні невтомно працювали над новою фотозоною. Головним художником цієї локації було призначено Васьковську Яну, випускницю Дар’ївської ЗОШ.

Тепер одну з стін села прикрашає уривок з вірша Ліни Василівни Костенко, який був обраний не просто так. В ці тяжкі та реформаційні часи для України нам треба більше віри в себе і свої сили. Ми хотіли показати, що в нас є ті крила, за допомогою яких ми можемо досягнути висот і змінити цей світ. Маленькими справами і маленькими кроками ми змінюємо своє оточення, і так потроху вся країна. Віримо і працюємо задля кращого світу!

Данило Щоголь, координатор проекту

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info