28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Чорнобаївській санаторній школі-інтернат новий керівник

 Білозерка.info

Чорнобаївська санаторна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради отримала нового керівника – Ірину Лисенко, повідомляє Херсонська обласна рада. За відповідне рішення проголосували 46 депутатів обласної ради.

З листопада 2005 року по теперішній час Ірина Лисенко працює в управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації. Спочатку обіймала посаду завідувача сектором, а в подальшому начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи та інтернатних закладів.

Ще під час проходження конкурсу Ірина Лисенко наголошувала на першочергових для навчального закладу завданнях, а це: розробка проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту покрівлі та встановлення пожежної сигналізації, а також проектно-кошторисна документація для реконструкції спортивної зали. Окрім того, тоді ще кандидат наголошувала на необхідності оновлення ортопедичних меблів.

Контракт з Іриною Лисенко буде укладено строком на два роки.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info