11.9 C
Kherson
Неділя, 3 Грудня, 2023

Останні новини

В Білозерському районі з’явився єдиний незалежний новинний портал

2 липня в приміщенні Білозерської районної бібліотеки громадські активісти відвідали майстер-клас «Мова простих слів», під час якого навчились цікаво та доступно висвітлювати інформацію в інтернет просторі та дізнались про єдиний незалежний новинний портал Білозерського району. 

Так, Елла Петренко, голова Білозерської громадської організації «Молодіжний центр регіонального розвитку» презентувала новинний портал Білозерщини, який запрацює вже з 5 липня цього року.  Кожен мешканець району (незважаючи на вік, стать, соціальний статус) зможе розміщувати інформацію про своє село, про цікаві події, про цікавих та видатних людей, про проблеми та успіхи своєї громади.

Ольга Жукова, представниця молодіжної організації “Нова генерація”, редактор сайту Соціопростір та порталу “Правовий простір”, під час майстер -класу цікаво та доступно розповіла як треба писати статті, в якому жанрі краще висвітлювати ту чи іншу інформацію, як працювати із  історіями успіху.  Була не тільки теорія, але й практика. Учасники працювали як індивідуально, так і в групах, працювали над статтями, визначали «ЛІД», писали власні успішні історії.

«Я досить довго пишу статті, – говорить Альона Зелінська, депутат Кізомиської сільської ради, – але після цього майстер класу я зрозуміла, що ще є чому вчитись, що я ще делітант в цій справі (сміється).  Дуже багато корисного я почула та дізналась. З нетерпінням чекаю Школу громадської журналістики, аби удосконалити себе як громадського журналіста». 

«Мені сподобалось, що тренерка постійно приводила практичні приклади зі своєї роботи, говорила про ті інструменти та поради, які дійсно працюють на практиці та в реальності. – говорить Світлана Кошолап, бібліотекар Розливнянської сільської бібліотеки. –  Ми постійно пишемо про події та заходи, які організовуємо, та не завжди наш матеріал друкувався у ЗМІ.  Тепер я знаю, як треба писати правильно, цікаво та доступно». 

сподіваємось, що після даного майстер класу в нашому району побільшає бажаючих писати та висвітлювати інформацію про своє село як в інтернет просторі, так і в інших ЗМІ. 

Довідково: проведення майстер-класу та розробка веб-порталу стала можливою за підтримки чеської неурядової організації Nesehnuti в рамках програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Катерина Павловська 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info