22.2 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерському районі завершується вивіз непридатних отрутохімікатів

Білозерська РДА повідомляє, що 11 грудня 2019 року з території Білозерського району вивезено першу партію безхазяйних пестицидів, що знаходилися на складі агрофірми радгосп «Білозерський», другу і останню партію буде вивезено 14 грудня. Перед цим була проведена ретельна робота по їх таруванню. Загальна кількість хімікатів складала – 65,2 тонни.

Це була дуже болюча проблема Білозерського району. Тому, для того, щоб її вирішити було залучено спеціалізовану організацію, що має ліцензію на здійснення операцій зі збирання, перевезення та зберігання непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, з подальшим транспортуванням для утилізації на території іншої держави.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info