22.6 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

В Білозерському районі проведено рейд з легалізації праці

 Білозерка.info

24 квітня поточного року відбувся рейд робочої групи для здійснення перевірок з легалізації оплати праці та зайнятості населення у Білозерському районі.

Під час рейду було обстежено 26 суб’єктів підприємницької діяльності Білозерського району та виявлено 16 неоформлених працівників. Представники робочої групи закликали роботодавців відповідально ставитись до майбутнього своїх працівників, зокрема їх соціального захисту вже сьогодні та набуття права на пенсійні виплати в майбутньому. 

 Білозерка.info

Поряд з цим спеціалістом головного управління ПФУ було наголошено на необхідності здійснення постійного контролю за правильністю та своєчасністю відображення даних про нарахування заробітної плати та сплатою єдиного внеску за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України та підключення послуги СМС-інформування .

 

 Білозерка.info

Слухачі отримали буклети на відповідну тематику.

 

За матеріалами: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info