28.7 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерському районі палає очерет (ФОТО, ВІДЕО)

 Білозерка.info

28 квітня на відкритих територіях району виникло 2 випадки загорання сухої рослинності – горів очерет та сміття. Так о 15 годинні 19 хвилин на пункт зв’язку підрозділу надійшла інформація про загорання очерету та сміття за межами населеного пункту Софіївка, а вже о 19 годинні 34 хвилин надійшло друге повідомлення про загорання сміття за межами смт. Білозерка.

До ліквідації цих загорянь двічі залучалась 2 державна пожежно-рятувальна частина Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області. Загальна площа пожеж склала 280 кв.м.


Вкотре звертаємось до жителів і гостей району не провокувати пожежі в екосистемах. В Україні утримується пожежна небезпека високого класу. Пам’ятайте про правила пожежної безпеки, де б ви не знаходились. Слідкуйте за іграми дітей, особливо малолітніх. Бережіть природу – наш дім!

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 

За  матеріалами: Білозерський районний сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області

 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info