4.8 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

В Білозерському ПТУ №6 будуть навчати новій спеціальності

З нового навчального року в Білозерському ПТУ №6 будуть навчати новій професії – електрозварник ручного зварювання – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва.

Кошти в розмірі 72 тис.грн. на облаштування навчального класу, класу-лабораторії на 10 місць, придбання нового обладнання було виділено з бюджету Білозерського району. Щорічно дану спеціальність зможуть здобувати 30 чоловік, яка є дуже затребуваною в нашому районі.

Завдяки правильному підходу до роботи з боку керівництва бажаючих навчатися в ПТУ №6 з року в рік не меншає. Випускники навчального закладу користуються попитом на ринку праці, про що свідчить їх 100 % працевлаштування.

За матеріалами веб-сайту Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info