28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерському Центрі творчості дітей та юнацтва розпочався новий навчальний рік

 Білозерка.info

Співробітництву керівників гуртків та вихованців як основі педагогічного процесу у позашкільному закладі й був присвячений перший в цьому навчальному році семінар-практикум для педагогів Білозерського районного Центру творчості дітей та юнацтва.

Серед активних форм семінару – ділова гра «Сутність та стилі педагогічної взаємодії «Педагог-вихованець», практикум «Алгоритм підготовки виховного заходу» з підготовкою та рекомендаціями по проведенню першого заняття у цьому навчальному році. Керівники гуртків опрацьовували нові нормативні документи з позашкільної освіти та виховної роботи, знайомились з новинками методичної та педагогічної позашкільної літератури, опановували використання інформаційних інтерактивних методів навчання. А ще, молоді спеціалісти приймали участь у тренінзі «Підвищення мотивації професійної діяльності» на занятті Школи молодого педагога.

Наприкінці творчого спілкування педагоги закладу отримали методичні рекомендації по проведенню першого заняття та методичні листівки «Новий 2017-18 н.р. в ЦТДЮ – плани, заходи, методична робота»

З новими силами та натхненням після закінчення чудового семінару колектив готується до Дня відкритих дверей Центру творчості, який відбудеться 16 вересня.

Джерело: сайт Білозерської РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info