30.6 C
Kherson
Субота, 22 Червня, 2024

Останні новини

В Білозерській районній лікарні встановлено новий гідравлічний ліфт

В Білозерській районній лікарні було встановлено та введено в експлуатацію новий гідравлічний ліфт. Про це повідомляє на своєму сайті Білозерська РДА.

8 листопада 2019 року відбулася важлива подія для пацієнтів та персоналу хірургічного відділення Білозерської центральної районної лікарні. Ще в радянські часи, при будівництві нового корпусу ЦРЛ проектом було передбачено ліфт, побудовано ліфтову шахту, але на жаль підйомник так і не був встановлений. Довгі роки адміністрація лікарні намагалася вирішити цю болючу проблему, але безрезультатно. І ось нарешті: за сприяння, райдержадміністрації,  депутатів районної ради, які виділили на ці цілі з районного бюджету 250 тис.грн, наполегливості головного лікаря ЦРЛ Дмитра Доманського та господарського персоналу встановлено та введено в експлуатацію новий гідравлічний ліфт.

Першими протестували його роботу голова райдержадміністрації Віктор Романов, головний лікар Білозерської ЦРЛ Дмитро Доманський та представник підрядника. Це радісна подія не тільки для пацієнтів, яким було дуже важко пересуватися на другий поверх, але й для тендітних медичних сестер, яким коштувало титанічних зусиль, щоб на ношах по сходах доставляти хворих до операційної та палат.

Роботи по виготовленню ліфту по індивідуальному замовленню та його встановленню з дотриманням всіх технічних вимог виконало підприємство «ФОРСТОР» з м.Дніпро. Адміністрація лікарні вдячна підряднику та всім причетним до цієї знакової події, а особливо депутатському корпусу районної ради.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info