28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці вшанували пам’ять загиблих

 Білозерка.info

22 червня – трагічна дата в історії Другої світової війни і одна з найболючіших для України. Адже саме 77 років тому розпочався найкривавіший період найбільшого лиха ХХ століття, протягом якого заради мирного майбутнього людства свої життя віддали мільйони українців. Піднявшись проти ворога, наші земляки мужньо боролися на фронтах та у підпіллі. Тільки у лавах Червоної армії воювали близько 9 мільйонів вихідців з України, майже половина з них віддала своє життя за Вітчизну та свободу народів Європи.

 Білозерка.info

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в смт Білозерка керівники районних органів влади, Білозерської ОТГ, представники районної організації ветеранів, трудових колективів, громадськість поклали квіти до Стели загиблих воїнів, пам’ять полеглих земляків у Другій світовій війні та в зоні бойових дій на Сході України вшановано хвилиною мовчання.

 Білозерка.info

Вічна і світла пам’ять усім, хто поліг у битвах із загарбниками, хто загинув від терору окупантів, хто передчасно помер від ран, хвороб і голоду. Вічна слава і шана усім, хто зі зброєю в руках здолав нацизм.

 Білозерка.info

Сьогодні нащадки сміливих воїнів знову боронять рідну землю, стоять на захисті суверенітету та незалежності України. На Сході від рук російського агресора гинуть найкращі сини нашої держави. 

Світла пам’ять усім, хто самовіддано захищав нашу Батьківщину! Вічна шана тим, хто стійко стоїть за неї зараз.

 Білозерка.info


Слава Україні!

 

За матеріалами: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info