23.9 C
Kherson
Субота, 30 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці вилучили набої та наркотики

 Білозерка.info

В смт Білозерці, працівники Білозерського відділення поліції під час поверхневого огляду 51-річного чоловіка виявили та вилучили у нього 23 патрони та 10 грамів подрібненої коноплі.
Чоловік виявився раніше судимим за майнові злочини. Він пояснив, що набої та наркотики йому нібито дав знайомий. Усе вилучене направлено на експертизу.
Відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» та ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Повідомляє: Відділ комунікації поліції Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info