3.5 C
Kherson
Неділя, 10 Грудня, 2023

Останні новини

В Білозерці відбувся турнір з футзалу, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні (ВІДЕО)


Вже четвертий рік поспіль Білозерська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа проводить відкритий районний турнір з футзалу серед команд юнаків, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

25 лютого 2018 року в змаганні прийняло участь три вікові категорії 2003/2004, 2005-2007 та 2008-2009 р.н. з  с. Дніпровське, с. Велетенське, с. Чорнобаївка, с. Киселівка та команди з Білозерської РК ДЮСШ.

У найстаршій віковій категорії перше місце посіли хлопці з Дніпровського, друге у Білозерської РК ДЮСШ, третє місце за юнаками з Велетенського.

Середня вікова категорія відіграла свої матчі наступним чином: перше місце у Білозерської РК ДЮСШ-1, друге у Велетенців, третє місце виборола також Білозерська РК ДЮСШ-2 і четверте місце у юнаків з Дніпровського.

І останніми свої матчі відіграли наймолодші футболісти, їхні успіхи наступні: перше місце у чорнобаївців, друге – за юнаками з Киселівки і бронзові нагороди здобули хлопці Білозерської РК ДЮСШ.

Завдяки підтримці вболівальників та батьків юних футболістів, усі зустрічі між командами  відбулися яскравими та емоційними та по-справжньому хвилюючими.

Колосальну роботу з дітьми провели тренери-викладачі Борщенко Володимир Миколайович, Самофалов Сергій Валентинович, Гніздовський Валентин Вільямсович, Балковий Ігор Анатолійович, Чернявський Василь Якович, Діброва Андрій Володимирович.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info