16.9 C
Kherson
Четвер, 5 Жовтня, 2023

Останні новини

В Білозерці відбулось засідання робочої групи з питань дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати

 Білозерка.info

Роботодавці повинні нараховувати зарплату не менше мінімальної

02 жовтня 2018 року в смт Білозерка під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Журавленка відбулося засідання робочої групи з питань дотримання норм законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати. В засіданні взяли участь представники Пенсійного фонду, податкової інспекції, центру зайнятості, управління соціального захисту населення, управління агропромислового розвитку та інших підрозділів РДА.

На засідання робочої групи виносилося питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування заробітної плати в розмірі не менше мінімального.

З метою вжиття дієвих заходів по виплаті заробітної плати не менше мінімальної та по донарахуванню до мінімального страхового внеску на засідання робочої групи було запрошено керівників 19 підприємств, організацій різних форм власності. Керівники даних підприємств надали відповідні пояснення.

Фахівці контролюючих органів доповіли про зміни в законодавстві, зокрема, в Законі України «Про оплату праці», а саме про розміри штрафних санкцій у разі порушення даного закону усіма суб’єктами господарювання.

На засіданні були прийняті рішення щодо проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців по дотриманню ними вимог законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати та легалізації зайнятості населення.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info