28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці відбулася великодня акція єднання “Писанковий чудо сад”

 Білозерка.info

Традиція прикрашати дерева на Великдень прийшла до нас з давніх часів. Так робили ще наші пращури і працівники районного будинку культури вирішили зберегти цей звичай та донести його до наступних поколінь, тож запропонували жителям Білозерки та прилеглих сіл прийняти участь у Великодній культурно – мистецькій акції «Писанковий чудо сад».

 Білозерка.info

І от 4 квітня 2018р. біля районного будинку культури розпочалося веселе дійство. На деревцях замайоріли писанки, крашанки, вироби декоративно-ужиткового мистецтва на великодню тематику, паперові пташки, квіти, стрічки.

До мистецької акції долучилися працівники районної і селищної рад, закладів культури, школярі і вихованці дитячих садочків. 

 Білозерка.info

Кожне дерево унікальне, тому що прикрашене виробами, створеними власними руками учасників акції. Такого розмаїття кольорів, польоту фантазії, майстерності не бачили білозерці та гості селища. В сквері панувала весела, дружня атмосфера, тому що добрі справи завжди об’єднують людей.

 Білозерка.info

Ми дякуємо всім, хто приєднався до акції і маємо надію, що в наступному році бажаючих буде набагато більше, тому що саме зараз, коли Україна переживає нелегкі часи, ми маємо триматися одне одного, бути дружніми, висловлювати свої добрі почуття одне до одного, і Великоднє Дерево єднання може стати чудовим приводом, щоби втілити свої найкращі думки у життя за допомогою творчості.

 Білозерка.info

Ми разом прикрасили деревця і вони, обдаровані нашими почуттями, повернуть радість і благодать кожному перехожому! Чим більше любові буде в наших серцях, тим більше ми захочемо її висловити і подарувати, тим щасливішою, а значить і сильнішою буде кожна людина, нація, вся Україна!

 Білозерка.info

Альона Нефьодова

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info