21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

В Білозерці відбудуться громадські слухання щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини

З метою врахування громадських інтересів та одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб Білозерська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань по обговоренню Детального плану території відносно земельної ділянки площею 0,10 га за адресою: смт. Білозерка, вул. Пушкіна, 85а, Білозерської селищної ради, Білозерського району Херсонської області, для будівництва Білозерської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Замовник Детального плану -Білозерська селищна рада, розробник Детального плану – ФОП Чикиш В.О., на підставі рішення Білозерської селищної ради від 06.02.2018 №77/303.

Детально ознайомитися з матеріалами вищезазначеного Детального плану можливо в приміщенні Білозерської селищної ради (Відділі земельних ресурсів та містобудування) за адресою: 75000, смт. Білозерка, вул. Свободи,83.

Громадські слухання відбудуться 09 квітня 2018 року о 14 годині в приміщені Білозерської селищної ради (Відділі земельних ресурсів та містобудування) за адресою: 75000, смт. Білозерка, вул. Свободи,83.

Пропозиції та зауваження стосовно розробленого даного Детального плану приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з моменту його опублікування у приміщенні Білозерської селищної ради або на електронну адресу: posbel@ukr.net

Джерело: сайт Білозерської селищної ради

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info