27.2 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

В Білозерці увіковічнили пам’ять трьох загиблих учасників АТО

 Білозерка.info

Пам’ять 3 воїнів-патріотів, які загинули у зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність України увіковічнили в смт Білозерка 11 жовтня 2016 року.

Меморіальну дошку на честь Гришечкіна Ігора Володимировича було встановлено на фасаді Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, в якій навчався  патріот з 2000 по 2004 роки. Ігор Гришечкін – сержант, кулеметник 3-го батальйону 14-ї механізованої бригади Збройних Сил України, загинув 02 березня 2016 року на бойовому посту в передмісті м.Красногорівки Донецької області.

На фасаді Білозерської багатопрофільної гімназії ім.Печерського було встановлено меморіальну дошку на честь Бордака Олександра Григоровича. Патріот навчався  у тодішній Білозерській загальноосвітній школі №1 з 1979 по 1987 роки. Олександр Бордак – військовослужбовець 28-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, загинув 05 серпня 2015 року в с.Мар’їнка Донецької області.

Пам’ять про Кучерявого Яна Степановича увіковічнили на фасаді Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім.Богдана Хмельницького в якій навчався герой з 1995 по 2001 роки. Ян Кучерявий  – військовослужбовець Національної Гвардії України, помер у військовому шпиталі 25 травня 2015 року від отруєння фосфорними бомбами.

В церемоніях відкриття меморіальних дошок, крім учнів та працівників шкіл взяли участь матері та родичі загиблих воїнів, заступник директора департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації Павло Гавриш, голова районної державної адміністрації Віктор Романов, голова районної ради Аліна Науменко, Білозерський селищний голова Олександр Царюченко, представники благодійного фонду «Українські серця» Олег Баркаренко та В’ячеслав Лисенко, саме завдяки їм були виготовлені дошки, а також учасники АТО, представники громадськості та військові ЗСУ.

Дошки були освячені священиками та проведено спільний молебень за героїв України. Зі словами щирої вдячності за їх безсмертний подвиг та з низьким укліном до матерів загиблих звернулися виступаючі на мітингу. Павло Гавриш учням кожного із навчальних закладів вручив Книгу пам’яті «Хронологія мужності», щоб пам’ять про загиблих білозерських захисників залишилася в стінах шкіл назавжди, а Олег Баркаренко – спортінвентар для заняття спортом і підготовки себе до захисту Вітчизни.

Пам’ять про всіх загиблих патріотів України в зоні АТО та на Майдані незалежності було вшановано хвилиною мовчання.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info